سئو

سئو سایت مسئله ایست که این روزها به بزرگترین دغدغه یک وبمستر و صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. قطعا همه به دنبال دست یابی به رتبه اول گوگل هستند. برای رسیدن به این رتبه باید تلاش کرد و در این رقابت که روز به روز سنگین تر می شود، باید هر روز اطلاعات خود را به روز رسانی کرد.

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف کرد:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست.

سئو مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌هاست.

سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي انجام شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبوری است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

هزینه سئو سایت

قیمت سئو یا تعرفه سئو سایت کاملا به رقابت موضوع شما و کلمات کلیدی،وضعیت رقبای شما، نوع سایت، وضعیت فعلی سایت شما، عمر وب سایت شما بستگی دارد و هیچ قیمت ثابتی ندارد.

بعضی از کلمات  یا به صفحه اول گوگل نمیان یا باید هزینه های بالایی صرف سئو آنها شود مانند کلمه موبایل، تبلت، دکوراسیون و...

بعضی از کلمات نیز با صرف هزینه کمتری سئو شده ودر نتیجه جستجوئ آن کلمه در مرورگر,  سایت مورد نظر در صفحه اول گوگل نمایان میشود مانند قیمت کاغذ نوار قلب

قیمت سئو بستگی به این دارد که شما چقدر می خواهید هزینه کنید.

شما می توانید از صفر تا صد سئو سایت خود را به ما بسپارید و یا اینکه ما برای سایت شما سئو پایه را انجام دهیم و به روز رسانی های سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی، تبلیغات در آگهی نامه ها (بک لینک ها) و ... بر عهده خودتان باشد، که در این صورت هزینه سئو کمتر می باشد.

و یا اینکه می توان هزینه سئو سایت را به صورت ساعتی در ماه محاسبه کرد.

در مجموع هزینه سئو بستگی به میزان سختی و آسانی کلمات کلیدی دارد.